-12%

Електродуховка Liberton LEO-650 Red 65 л. гриль конвекція - MegaLavka
- Готово до відправки
- Код: LEO-650 Red
5 104,55 ₴
4 492 ₴
+380 (96) 360-20-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Електродуховка Liberton LEO-650 Red
Електрична піч Liberton LEO-650 Red виконана в червоному кольорі, добре поєднується практично з будь-яким кухонним інтер'єром.
Виставити час, режим і температуру приготування страви (до 250 °C) ви зможете за допомогою поворотних перемикачів. На рівну поверхню столу прилад надійно встановлюється завдяки нековзним ніжкам. Дверцята електропечі відкривається легко та плавно за допомогою горизонтальної ручки.
Завдяки режиму конвекції гаряче повітря всередині камери розподіляється рівномірно, не дозволяючи їжі підгоріти.
Характеристики Електродуховка Liberton LEO-650 Red
- Управління: механічне
- Потужність, Вт: 2200
- Колір (фасад / корпус): Червоний
- Об'єм, л: 65
- Кількість рівнів нагріву: 3
- Таймер: 60 хвилин, зі звуковим сигналом
- Максимальна температура, °C: 250, регулюється
- Покриття внутрішньої камери: Нерж.сталь
- Кількість стекол дверей: 1
- Інше: конвекція, внутрішня підсвітка, ручка для деко, решітка для гриля і лист в комплекті, форма для піцци 32см
- Розміри виробу (ДхШхВ), см: 58,3х49,2х39,3
- Розміри упаковки (ДхШхВ), см: 63,2х52,4х44,5
- Вага нетто, кг: 11.55
- Вага брутто, кг: 13.53
Країна виробник: Китай (контроль виробництва і якості здійснюється німецькою стороною!)
Виробник: Liberton (країна реєстрації бренду - Німеччина)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 65 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Звуковий сигнал | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 393 мм |
| Ширина | 583 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 11.55 кг |
- Ціна: 4 492 ₴



