-12%

Знищувач з липкою вставкою Pomel Trio, 80 кв.м - MegaLavka
- Готово до відправки
- Код: N-982468
10 681,82 ₴
9 400 ₴
+380 (96) 360-20-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка комах для професійного використання виготовлена з нержавіючої сталі та має ступінь захисту IP21.
Знищувач комах має дві люмінесцентні лампи потужністю 15 Вт, що дає діапазон залучення до 80 кв.м.
УФ лампа має спеціальну плівку, для захисту від забруднення продукції уламками скла або хімічними речовинами (в тому числі з'єднань ртуті) в разі ламання.
Залучені комахи не випадуть, а гарантовано залишаться на липкому вкладі.
Відсутність іскри дозволяє використовувати пастку на вибухонебезпечних об'єктах.
Ще однією перевагою приладу є безшумна робота, що важливо для використання в людних місцях.
Прилад можна підвісити або встановити на піднесеній поверхні.
Простий у використанні: легка заміна липких вкладів і ламп.
Принцип роботи:
Використовується система залучення шляхом поєднання спеціальних інсектицидних флуоресцентних ламп і клейового картриджа.
Залучені світлом УФ ламп, комахи потрапляють всередину приладу, де надійно приклеюються до клейкого вкладу. Спіймані комахи не випадають, як в знищувачі з сіткою під напругою, що дозволяє використовувати Pomel Trio поруч з продуктами.
Корпус можливий в сталевому, білому або чорному кольорі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах, Від молі, Від мошок |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабеля | 1,5 м |
| Клас захисту | IP21 |
| Кількість ламп | 2 |
| Комплектація | Прилад, кабель, ланцюг для підвішування (1 м), кріпильні елементи, липка вкладка — 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність лампи | 15 |
| Особливості | Виготовлений відповідно до норм HACCP |
| Площа дії | 80 |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло та клейова поверхня |
| Розмір упаковки | 580 х 325 х 75 мм |
| Витратні матеріали | Липкий вкладень, Ультрафіолетова лампа |
| Ресурс лампи | 8000 |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 9 400 ₴


