-15%

Сумка для ноутбука 15.6" RIVACASE 8335 (Blue) - MegaLavka
- Готово до відправки
- Код: 8335 (Blue)
1 238,64 ₴
1 052,84 ₴
+380 (96) 360-20-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця шикарна сумка для ноутбука з колекції Biscayne поєднує в собі вишуканість і витонченість. Створена втілювати впевненість і безумовство, вона притягуватиме до себе погляди, хай де ви будете. Розумне та просте, але стильне оздоблення надає сумці універсальності, яка підходить для міської ділової людини, а також для використання в більш неформальних умовах.
Особливості
- Сумка для ноутбуків до 15.6"
- Основне відділення для ноутбука має також два внутрішні відділення — для планшета до 10.1" і документів
- Дві зовнішні передні кишені для швидкого доступу до смартфона, планшета
- Додаткове зовнішнє відділення на блискавці допоможе зручно розмістити всі необхідні аксесуари, документи
- Подвійна застібка блискавка для зручного доступу до пристрою
- Зручні ручки для транспортування
- Регульований, знімний плечовий ремінь
Характеристики
- Brand Name: RIVACASE
- Тип: Сумочки
- Матеріал: Поліестер
- Розмір: 15.6"
- Тип: Для ноутбука
- Колір: Синій
- Вага: 0.5 кг
- Зовнішні розміри: 290 x 65 x 410 мм
- Кишеня для ноутбука: 400 x 280 x 45 мм
- Тип паковання: Пакет
- Вага товару в упаковці: 505 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для планшета, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 410 мм |
- Ціна: 1 052,84 ₴








