-15%

Сумка для ноутбука 15.6" RIVACASE 8335 (Brown) - MegaLavka
- Готово до відправки
- Код: 8335 (Brown)
1 238,64 ₴
1 052,84 ₴
+380 (96) 360-20-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця розкішна сумка для ноутбука зі збірки Biscayne поєднує в собі витонченість і витонченість. Створені довір’ям і нерозсудливістю, вона буде притягувати до себе погляди, хоч би де ви були. Розумна і проста, але стильна відділка надає сумці універсальність, яка підходить для міської ділової особи, а також для використання у більш неформальних умовах.
Спеціальні
- Сумка для ноутбуків до 15.6"
- Головне відділення для ноутбука має також два внутрішні відділення - для планшета до 10,1" і документів
- Два зовнішні передніх кишені для швидкого доступу до смартфону, планшету
- Додаткове зовнішнє відділення на блискавки допоможе зручно розмістити всі необхідні аксесуари, документи
- Подвійна застібка для зручного доступу до пристрою
- Зручні ручки для транспортування
- Регульований, з'єднаний плечовий ремінь
Характерики
- Brand Name: RIVACASE
- Перегляд: Сумки
- Матеріал: Поліестер
- Розмір: 15,6"
- Тип: для ноутбука
- Колір: Коричневий
- Вага: 0,5 кг
- Зовнішні розміри: 290 x 65 x 410 мм
- Карман для ноутбука: 400 x 280 x 45 мм
- Тип пакування:
- Вага товару в упаковці: 505 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для планшета, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 410 мм |
- Ціна: 1 052,84 ₴







