-15%

Сумка для ноутбука 15.6" RIVACASE 8731 (Grey) - MegaLavka
- Готово до відправки
- Код: 8731 (Grey)
1 129,55 ₴
960,12 ₴
+380 (96) 360-20-25
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумку для ноутбука 15.6" RIVACASE 8731 (Grey)
Ця сумка зі збірки Tivoli підходить для ноутбуків до 15,6 дюймів. Вона втілює витонченість і майстерність завдяки елегантним чорним тканинам і модному діагональному дизайну. Завдяки її універсальності, місткості та охороні ви зможете подорожувати організовано та готуватися, хоч би куди ви йшли.
Спеціальні сумка для ноутбука 15.6" RIVACASE 8731 (Grey)
- Сумка для ноутбуків до 15.6 14.
- Сумка зроблена з щільного синтетичного матеріалу і має затолочені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу та вологи.
- Два додаткових відділення допоможуть зручно розмістити всі необхідні аксесуари, планшет до 10,1" і документи.
- Два зовнішніх передніх кишені на блискавиці. Один для зберігання аксесуарів. Другий оснащений панеллю-органайзера для зберігання візитних карт, авторів, смартфонів.
- Додаткове відділення на задній панелі для зберігання аксесуарів, документів.
- Подвійна застібка для зручного доступу до пристрою.
- Ручки для транспортування сумок в руках.
- Регульований, з'єднаний плечовий ремінь.
Характерики сумка для ноутбука 15.6" RIVACASE 8731 (Grey)
- Перегляд: Сумка
- Тип: для ноутбука
- Розмір ноутбука: до 15,6"
- Матеріал: Поліестер
- Колір: Сірий
- Зовнішні розміри товару: 405x285x50 мм
- Внутрішні розміри товару: 390x280 x40 мм
- Вага товару: 570
- Тип пакування:
- Розмір упаковки товару: 405х285 х50 мм.
- Вага товару в упаковці: 573 р.
- Виробник: RIVACASE (Китай)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для ручок, Відділення для планшета, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 570 г |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 405 мм |
- Ціна: 960,12 ₴






